درباره ما

کتاب های یک صفحه ای درکافه های کتاب، راهی برای همنشینی با یار مهربان

 

دوره نخست کتاب یک صفحه ای شامل 48 کتاب یک صفحه ای با موضوعات فرهنگی و اجتماعی است. این موضوعات در قالب داستان های جذاب کوتاه و در یک صفحه به خواننده ارائه می گردد تا در اوقات فراغت نسبت به مطالعه آن اقدام کنند. مطالعه این کتاب به همه ی گروههای سنی توصیه می گردد.

طراحی کتاب های یک صفحه ای را برای رفع دغدغه آنچه کمبود وقت نزد مردم عنوان می شود، دانست و افزود: یکی از هزاران دلیلی که مردم برای کتاب نخواندن به آن استناد می کنند شاید وقت نداشتن باشد که برای مقابله با آن این کتاب ها عرضه می شود.
 کتاب های این طرح بیش از یک نیم صفحه نیست، خواننده این کتاب ها از ابتدا تا انتهای متن بیش از یک دقیقه نیاز به صرف وقت ندارد و آنها که برای ساعتی یا دقایقی در کافه به سر می برند می توانند هنگام صرف نوشیدنی به مطالعه آن بپردازند.یادآوری اینکه یکسال از اطلاع رسانی این کتاب ها در فضای مجازی می گذرد، ادامه داد: این طرح با هزاران مخاطب در شبکه های اطلاع رسانی به اشتراک گذاشته شده و خوشبختانه بازخورد خوبی به همراه داشت.
طراح کتاب های یک صفحه ای که تاکنون 12 عنوان آن را در اختیار کافه های شیراز قرار داده، افزود : به واسطه طرح فرهنگی دمنوش دانش ارتباطی ایجاد شده که این کتاب ها خاستگاه ارتقای فرهنگ کتابخوانی و ترویج مطالعه در نسل جوان را موجب شود.
.


  نظراتـــــ
shirane على 1/4/1396
براتون آرزوى موفقيت مى کنم
 Manager        6/12/1396
ممنون از محبتتون. شاد،سربلند،پیروز و مانا باشید.
shirane زهرا عباس پور 5/11/1396
با سلام و ادب و احترام و تشکر از شما و همکاران برای من خیلی جذاب بود و ایده ای بسیار تاثیر گذار. موفق باشید
shirane شهناز خیرخواه     Hanafar.@gamail.com 17/7/1397
سلام خوشحالم از این که از مطالب زیباتون میتونم استفاده کنم . تشکر
 Manager        19/7/1397
سپاس از توجهتون.
shirane زهرا مصلحیان     Zmoslehiyan@gmail.com 1/9/1398
خیلی جالب بود متشکرم