تماس با ما


تلفن تماس

07136310310

09339192304

آدرس ایمیل

mehdimirazimi@gmail.com

آدرس

شیراز ، خیابان عفیف آباد ، مجتمع اداری حافظ ، طبقه پنج ، شماره 15سوالات متداول


حامیان مالی این طرح (کتاب یک صفحه ای ) چه گروه یا افرادی هستند؟

از هیچ مرجع رسمی و دولتی اعتبار دریافت نمی کنیم و منابع مالی ثابتی این طرح را حمایت نمی کند. تاکنون با کمک نیکوکاران و علاقه مندان به فرهنگ و ادب اینکار تداوم پیدا کرده است.شما نیز می توانید با حمایت از انتشار و توزیع این کتاب ها در این کار سهیم باشید.

کتاب یک صفحه ای شامل چه مطالبی است؟

این کتاب حاوی نکات آموزنده ، داستان، شعر، مفاهیم ادبی واجتماعی و موضوعاتی هست که در یک دقیقه بتوان بیشترین مفهوم را به مخاطب منتقل کرد.

حالا چرا کتاب یک صفحه ای ؟

با گستردگی دنیای مجازی و فراوانی شبکه های اجتماعی و پرکاربردر شدن وسیله ای به نام موبایل کتاب به عنوان یک رسانه قدیمی نباید جایگاه خود را در جوامع انسانی از دست بدهد. کتاب مثل معلم است.همان گونه که هیچکس نمی تواند جای معلم را در کلاس درس بگیرد کتاب هم اگر کتاب خوبی باشد حتی از نظر حجم کم و محتوایی و به عبارتی جذاب و خوانا باشد، طرفداران خود را میابد.حقیقتا توزیع کتاب یک صفحه ای برای استفاده بهتر از زمان انتظار شهروندان است،این زمان انتظار می تواند در مترو، اتوبوس، تاکسی، غذاخوری و جاهای دیگر باشد .

ایده کتاب گالری در چه راستایی بوده؟

مهمترین هدف ما بردن این طرح به فضای شهری شهروندی است . ایده کتاب گالری با توجه به گروهی که آنرا اداره میکنند و دارای دغدغه کتابخوانی است طرحی قابل گسترش است .تمامی هدف نمایشگاه «کتاب گالری » ترویج کتاب خوانی در فضای همگانی شهر است. درکتاب گالری نیز کتاب یک صفحه ای در ابعاد 50در 50 سانتی متربه صورت تابلو در محافل و مکان عمومی قرار می گیرد تا مردم آن را مطالعه کنند.تماس از طریق فرم تماس

    جهت تماس با ما علاوه بر راه های ارتباطی بالا میتوانید از طریق فرم تماس زیر پیام خود را ارسال بفرمایید؛ فرم های تماس معمولا ۲۴ ساعته بررسی می شود و پاسخ داده میشوند.

آدرس: شیراز ، خیابان عفیف آباد ، مجتمع اداری حافظ ، طبقه پنج ، شماره 15

تلفن ثابت:07136310310

whatsApp: 00989339192304

Telegram: 00989339192304

 


*نام و نام خانوادگی
ایمیل
*موضوع پیام
*شماره تماس
*توضیحات