سوالات متداول

حامیان مالی این طرح (کتاب یک صفحه ای ) چه گروه یا افرادی هستند؟

مشاهده پاسخ
از هیچ مرجع رسمی و دولتی اعتبار دریافت نمی کنیم و منابع مالی ثابتی این طرح را حمایت نمی کند. تاکنون با کمک نیکوکاران و علاقه مندان به فرهنگ و ادب اینکار تداوم پیدا کرده است.شما نیز می توانید با حمایت از انتشار و توزیع این کتاب ها در این کار سهیم باشید.

کتاب یک صفحه ای شامل چه مطالبی است؟

مشاهده پاسخ
این کتاب حاوی نکات آموزنده ، داستان، شعر، مفاهیم ادبی واجتماعی و موضوعاتی هست که در یک دقیقه بتوان بیشترین مفهوم را به مخاطب منتقل کرد.

حالا چرا کتاب یک صفحه ای ؟

مشاهده پاسخ
با گستردگی دنیای مجازی و فراوانی شبکه های اجتماعی و پرکاربردر شدن وسیله ای به نام موبایل کتاب به عنوان یک رسانه قدیمی نباید جایگاه خود را در جوامع انسانی از دست بدهد. کتاب مثل معلم است.همان گونه که هیچکس نمی تواند جای معلم را در کلاس درس بگیرد کتاب هم اگر کتاب خوبی باشد حتی از نظر حجم کم و محتوایی و به عبارتی جذاب و خوانا باشد، طرفداران خود را میابد.حقیقتا توزیع کتاب یک صفحه ای برای استفاده بهتر از زمان انتظار شهروندان است،این زمان انتظار می تواند در مترو، اتوبوس، تاکسی، غذاخوری و جاهای دیگر باشد .

ایده کتاب گالری در چه راستایی بوده؟

مشاهده پاسخ
مهمترین هدف ما بردن این طرح به فضای شهری شهروندی است . ایده کتاب گالری با توجه به گروهی که آنرا اداره میکنند و دارای دغدغه کتابخوانی است طرحی قابل گسترش است .تمامی هدف نمایشگاه «کتاب گالری » ترویج کتاب خوانی در فضای همگانی شهر است. درکتاب گالری نیز کتاب یک صفحه ای در ابعاد 50در 50 سانتی متربه صورت تابلو در محافل و مکان عمومی قرار می گیرد تا مردم آن را مطالعه کنند.

ماجرای کتاب یک صفحه ای چیست؟

مشاهده پاسخ
کتاب یک صفحه ای یک ایده و ابتکار و در واقع یک طرح خلاق از سوی سید مهدی میرعظیمی است و هدفی جز علاقه مند کردن مردم به مطالعه نبوده و نیست .

کتاب های یک صفحه را ازکجا میتوان تهیه کرد؟

مشاهده پاسخ
پاسخ